לתכנן מראש, השנה
יום כיפור הוא זמן מצוין להרהר גם על הרגלי עבודה בעייתיים, וראש השנה הוא אחלה מועד כדי להחליט לעבוד השנה מסודר. בוחרים בין לו"ז או LOOSE
לתכנן מראש, השנה
לחץ העבודה של לפני החגים. פרויקטים נדחים, פרויקטים מוקדמים – העיקר שהכול יהיה בדיוק לפני ראש השנה, ובזמן. מגזין חברה, ניוזלטר ללקוחות, השקת מיתוג פנימי חדש, חלוקת החוברת למנהלים – הכול צריך להסתיים "לפני", כדי שלמשך החודש הקרוב נוכל לומר כמעט על כל דבר "בוא נדבר אחרי החגים".
עמידה בלוחות זמנים, בקרת איכות ללא פשרות, תיאום מושלם בין כל מרכיבי הקריאייטיב וההפקה – זהו לחם חוקנו כל השנה. אבל בעונה הלוהטת של יוני-יולי-אוגוסט, הכול מתכוונן לחלון זמן מצומצם: תחילת ספטמבר. איך עומדים בכך? הסוד שלנו ממש לא חשאי, ודווקא מאוד פשוט. כולם יודעים אותו, אבל רבים אינם מיישמים כמו שצריך. בקיצור: לו"ז.

זה אומר בניית לוח זמנים מחייב, המתייחס לכל מרכיבי ההפקה ומציב 'מועדי ברזל' לאבני הדרך בפרויקט: קבלת חומרים או בריף, הגשת טקסט ולייאאוט, אישורי הלקוח וסגירת קבצים. כך בדיוק אנו עובדים. רק כך אפשר לשלב היטב את כל הגורמים האחראים להצלחה: תכנון קונספט מיתוג נכון, הגשת כמה הצעות עיצוביות, בקרת איכות מוקפדת, מתן זמן ללקוח להגיב ולהעיר, וזמן הפקה מספק; כי החיפזון, אתם יודעים מאיפה הוא. הניסיון מגלה שלו"ז חכם מקצר את זמן העבודה, מקל על כל המעורבים, מבטיח איכות ומועד מסירה, ומאפשר לשלב את הפרויקט בתוכנית העבודה השנתית. ואפרופו חגים: יום כיפור הוא זמן מצוין להתחרט על הרגלי עבודה בעייתיים, וראש השנה הוא אחלה מועד כדי להתחיל לעבוד מסודר. אז תבחרו: לו"ז או LOOSE. ושתהיה שנה טובה!
חזרה לדף מאמרים >
דף הבית   /   לקוחות  /  מגזרים  / עבודות /  מי אנחנו  מאמרים  /  צור קשר  
כל הזכויות שמורות לשריג רעיונות  | מיתוג, כתיבה שיווקית, ניוזלטרים, עיצוב גרפי | טל' 03-6126145 | רח' תובל 34 רמת גן 5252244 | האתר נבנה ע"י טבעונט

 

Tivonet

  שריגרעיונות