מתנה מההגדות
"אחרי החגים" ולפני סוף השנה האזרחית, זהו בדיוק הזמן הנכון להתחיל לתכנן מתנה לפסח, לעובדים או ללקוחות. קבלו רעיון למתנה שאף אחד לא יפסח עליה אם תרצו, אין זו הגדה... רגילה. ההגדות המעוצבות של "שריג רעיונות" מציעות שילוב בין מתנה מסורתית קלאסית לבין עדכניות מסוגננת. את ההגדה הזאת לא תמצאו בחנויות: מדובר בהגדה ייחודית שעוצבה בסטודיו "שריג רעיונות" וניתנת להשגה רק בהזמנה מיוחדת.
מתנה מההגדות
ניתן לקבלה במגוון עיצובי מדף מרהיבים או בעיצוב ספציפי עבורכם, ובכל מקרה – בהתאמה ממותגת לארגון שלכם, כולל תוספת טקסט ייחודי לבחירתכם.
הגדה יפה היא מתנה לנצח, שחוזרים ופותחים בכל שנה. ככזו, היא יכולה להוות עבורכם נכס תדמיתי ארוך טווח, זאת מעבר להיותה שי אידיאלי לעובדים ומנהלים, לסוכנים ומשווקים, לשותפים ולקוחות – לכל מי שחשוב לכם.

ולמה עכשיו? נכון שאת הסדר תעשו רק בניסן, אבל ממש מומלץ לעשות סדר בתוכנית העבודה, לא לחכות לרגע האחרון וליהנות ממחירים מוטבים. לפרטים ולקבלת הצעת מחיר: טל' 03-6126145 או 052-8089345.
חזרה לדף מאמרים >
דף הבית   /   לקוחות  /  מגזרים  / עבודות /  מי אנחנו  מאמרים  /  צור קשר  
כל הזכויות שמורות לשריג רעיונות  | מיתוג, כתיבה שיווקית, ניוזלטרים, עיצוב גרפי | טל' 03-6126145 | רח' תובל 34 רמת גן 5252244 | האתר נבנה ע"י טבעונט

 

Tivonet

  שריגרעיונות