מערכת דיוור מסודרת
מערכת דיוור ייעודית ומסודרת היא הפתרון האמיתי למשלוח ניוזלטרים או מיילרים. ניוזלטר שנבנה נכון (ולא כמוצר מדף סטנדרטי) הוא כלי יעיל לתקשור של מבצעים, מסרים מכירתיים ותוכן שיווקי ותדמיתי – אבל גם עלול בקלות "ללכת לאיבוד" אם שולחים אותו בצורה חובבנית.
מערכת דיוור מסודרת

בהנחה שאתם זקוקים לדיוור קבוע ללקוחות קיימים ופוטנציאליים, ולא משנה באיזו תדירות – אתם חייבים לבצע את המשלוח במערכת דיוור מסודרת.

מדובר במערכת תקנית וחוקית למשלוח מקוון של ניוזלטרים, שמגלמת בתוכה יתרונות רבים. המשלוח נעשה באופן אוטומטי ומטויב, כך שהסיכוי שהמייל שלכם יוגדר כ"דואר זבל" נמוך ביחס למשלוח ידני. המערכת מותאמת גם לסמארטפונים ולטאבלטים, ומספקת נראות טובה של הניוזלטר גם במקרה שהוא נפתח על ידי הנמען באחד המכשירים הניידים.

חשוב ל
א פחות, המערכת מספקת לנו באופן שוטף נתונים, המעניקים מידע רב ערך שיכול להפוך למנוף שיווקי ולאמצעי לטיוב הניוזלטר. הדוחות שהיא מפיקה מספרים לנו בכל נקודת זמן כמה נשלחו, כמה נפתחו, כמה הקליקו על קישור ונכנסו לאתר, מה היו ההקלקות המועדפות, כמה מהנמענים ביקשו הסרה ועוד. מנהל המערכת מטעמנו יכול לספק לכם את כל הנתונים הללו, אולם גם בעל הרשאה מטעם הלקוח יכול לקבל סיסמה ולעקוב אחר התהליך כולו באופן שקוף. בקיצור: ככה שולחים היום דיוור אינטרנטי. רוצים לשמוע עוד? דברו איתנו.

חזרה לדף מאמרים >
דף הבית   /   לקוחות  /  מגזרים  / עבודות /  מי אנחנו  מאמרים  /  צור קשר  
כל הזכויות שמורות לשריג רעיונות  | מיתוג, כתיבה שיווקית, ניוזלטרים, עיצוב גרפי | טל' 03-6126145 | רח' תובל 34 רמת גן 5252244 | האתר נבנה ע"י טבעונט

 

Tivonet

  שריגרעיונות