מיתוג אתר אינטרנט - חלון ראווה דוט קום
אין כיום חברה המכבדת את עצמה שאינה משקיעה ביצירת מיתוג באינטרנט וברשתות החברתיות. מיתוג בפייסבוק, מיתוג אתרים, מיתוג הפורטל הפנים-ארגוני – כל אלו תופסים מקום מרכזי בנראות העסקית של הארגון, בצד ערוצי הפעילות המסורתיים (פרינט, למשל). אז ברוכים הבאים לחלונות הראווה המסחריים של ימינו – ותיזהרו לא להתקרב יותר מדי עם הראש, אתם עלולים לדפוק את המצח בזכוכית (של הצג, כמובן).
מיתוג אתר אינטרנט - חלון ראווה דוט קום

אתר האינטרנט הפך בעשור האחרון לפלטפורמה המרכזית להצגת מיתוג עבור כל ארגון – מעסק ביתי קטן ועד לחברות ענק גלובליות. יחד איתו ממותגים, בהתאמה מלאה לשפה של החברה, גם הניוזלטר – עיתון הלקוחות בתצורתו הדיגיטלית, דפי הנחיתה, הפורטל הפנים-ארגוני שפועל בארגונים גדולים עבור עובדי החברה, וכמובן – דף ממותג בפייסבוק. בעידן הרשתות החברתיות, מיתוג בפייסבוק הוא מאסט עבור כל ארגון עסקי באשר הוא.

עם כ-1.2 מיליארד משתמשים בכל העולם, לא צריך להיות מומחה לשיווק כדי להבין שכל עסק חייב לפתוח דף עסקי בפייסבוק (ולתחזק אותו נכון). מגוון הפלטפורמות, שבהן ניתן ליישם כיום את העשייה המיתוגית, הוא גדול מתמיד. ועדיין, חשוב לא להתבלבל: למרות ארגז הכלים העצום שמונח לפנינו, יש לזכור שכל מיתוג, בבסיסו, מושתת על שלושה מרכיבים: קונספט נכון ומתאים לחברה או למוצר, בחירת שפה מתאימה למותג ובידול מוצלח מול המתחרים.

מיתוג באינטרנט וברשתות החברתיות הוא אמנם כלי מצוין, אבל אינו מהווה תחליף ל"בייסיק". גם אם מדובר "רק" ביצירת מיתוג באתר או מיתוג בפייסבוק, כאי לזכור ששום פרויקט מיתוג לא יעבוד אם בבסיסו לא יתקיימו שני תנאים: האחד, קיומם של מוצר או שירות איכותיים ובעלי ערך, והשני – ביצוע הפרויקט על ידי גורם מקצועי ומנוסה בתחום. רק איש מקצוע כזה יכול לדעת איך ה"ויטרינה" שלכם אמורה להיראות, גם באינטרנט, גם בפייסבוק, גם בקמפיין וגם בניוזלטר, ו-כן, במקרים רבים גם במסחור החזותי – הלא הוא אותו חלון הראווה הוותיק והטוב. ועל זה, השכנה הפולנייה שלנו הייתה אומרת: אמרתי לכם. 

חזרה לדף מאמרים >
דף הבית   /   לקוחות  /  מגזרים  / עבודות /  מי אנחנו  מאמרים  /  צור קשר  
כל הזכויות שמורות לשריג רעיונות  | מיתוג, כתיבה שיווקית, ניוזלטרים, עיצוב גרפי | טל' 03-6126145 | רח' תובל 34 רמת גן 5252244 | האתר נבנה ע"י טבעונט

 

Tivonet

  שריגרעיונות